Запитання : Що таке ОВП води?

Одним із найбільш значущих чинників регулювання параметрів окисно-відновних реакцій, що протікають в будь-якому рідкому середовищі, є активність електронів, або окислювально-відновний потенціал (ОВП) цього середовища.

ОВП внутрішнього середовища організму здорової людини зазвичай знаходиться в межах від мінус 100 до мінус 200 мілівольт (мВ), тобто внутрішні середовища людського організму знаходяться у відновленому стані.

ОВП звичайної питної води (вода з крана, питна вода в пляшках та ін.), яка вимірюється таким же способом, практично завжди більше нуля і зазвичай знаходиться в межах від +100 до +400 мВ. Час обробки залежить від сольового складу води і температури води.

Вказані відмінності ОВП внутрішнього середовища людини і питної води означають, що активність електронів в організмі людини (і взагалі – живій клітині) набагато вища, ніж активність електронів в питній воді. Коли звичайна питна вода проникає в тканини організму людини, вона забирає електрони від клітин і тканин. В результаті цього біологічні структури організму (клітинні мембрани, органели клітин, нуклеїнові кислоти і ін.) зазнають окислювального руйнування (клітини перетворюються в радикали). Так організм зношується і старіє.

Якщо питна вода, яка надходить, має ОВП, близький до значення ОВП внутрішнього середовища організму людини, то електрична енергія клітинних мембран (життєва енергія організму) не витрачається на корекцію активності електронів води. Вода відразу ж засвоюється, оскільки володіє біологічною сумісністю.

Якщо питна вода має ОВП більш негативний, ніж ОВП організму людини, то вона підживлює його цією енергією, яка використовується клітинами для антиоксидантного захисту людини від несприятливого впливу зовнішнього середовища.

Вода, отримана в апаратах «Ековод», має хорошу терапевтичну перспективу.

Медики називають ОВП Redox-потенціалом і вважають важливим показником біологічної активності води.

 
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Новини компанії

Два замість одного! Новинка у компанії "Ековод"!
10 липня 2019 в 09:42

Компанія "Ековод" не перестає радувати своїх покупців і поціновувачів здорового способу життя. Ми намагаємося прислухатися до Вас, шановні клієнти! Тому наша компанія дає унікальну можливість заощадити. Гарантія на прилади…

 
Графік роботи компанії "Ековод" у святкові дні!
16 квітня 2019 в 10:45

Ми дбаємо про те, аби Ви були здоровими та красивими, тому пропонуємо до Вашої уваги графік роботи на квітневі та травневі свята, аби Ви могли заздалегідь придбати апарати для очищення води Ековод! Тож працюємо за таким…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create